НАЈПОЗНАТАТА ЕСКОРТ ДАМА ОТКРИ ШТО ИМ Е ПОТРЕБНО НА МАЖИТЕ ВО КРЕВЕТ: Ги сакаат своите ЖЕНИ, а ОВА ГО БАРААТ ОД МЕНЕ

Дама од високата класа Саманта Икс, открива што им треба на мажите, а жените забораваат.

Работејќи како ескорт дама, оваа Австралијка сфатила дека на мажите, меѓу другото, навистина им е потребна нежност, добрина, едноставно интеракција со саканата личност.

НАЈПОЗНАТАТА ЕСКОРТ ДАМА ОТКРИ ШТО ИМ Е ПОТРЕБНО НА МАЖИТЕ ВО КРЕВЕТ: Ги сакаат своите ЖЕНИ, а ОВА ГО БАРААТ ОД МЕНЕ

Нејзините клиенти редовно изјавуваат дека ги сакаат своите партнери, но очигледно не го добиваат целиот износ од она што им треба од нив.

читајте пулс24

Последното нешто што би сакал е да го повреди партнерот и да побара развод. Тие не сакаат да ги остават своите сопруги.

Често доаѓаат но не бараат брз секс, туку два до три часа размена на нежности, тоа им недостасува.

  • Многу оженети мажи велат дека тие и нивните партнерки спијат во посебни спални соби. Веројатно жените имаат причина, зошто е така, но не се тие што се жалат, туку тие – изјави Саманта Икс.
  • Мислам дека жените треба да престанат да се грижат за својата тежина, влакната кои почнале да растат, бидејќи на мажите тоа не им е важно.

Секако дека треба да се грижите за себе, но да изгледате совршено 24 часа на ден е невозможно.

Друга важна работа, мажот сака да ја задоволи својата жена. и таа треба да го има истото чувство, да му угодува, кога не е обострано, тоа е веќе проблем во спалната соба.

  • Мажите често се жалат дека жените не ги забележуваат, децата се приоритет, ок, но приоритет се и домашните миленици, а мажот е само машина за правење пари.

– Кога немаат секс во својата соба, тогаш го бараат на друго место – објаснува оваа ескорт дама.

Она што го истакна Саманта Икс се овие 5 работи на кои секоја жена треба да внимава кога се во прашање сопрузите:

  • Тој те сака
  • Му треба повеќе љубов отколку што мислите
  • Тој мисли дека сте му посветиле повеќе внимание на кучето отколку на него
  • Му недостига љубезност
  • Му треба секс како што вам ви треба добра шминка
  • Сите ние заслужуваме добар сексуален живот, вклучително и вие, затоа ставете го во вашиот дневник сега. Кучето може да чека – заклучува ескорт дамата, која многу добро знае зошто мажот оди на друго место и го бара тоа што го нема неговата партнерка. Таа заработува од такви мажи.
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.