Пет рецепти за љубителите на кинеска храна

Кинеската кујна е омилена на многумина од вас. Во новото видео на Tasty ќе се испирирате од вкусните рецепти кои може да ги подготвите за вечера без да мора да заминете во ресторан. Се подготвуваат брзо и лесно.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.