Пластичарска улица се реконструира

Loading...

Пластичарска улица се реконструира. Еве како изгледа „по ново“.

Шилегов на својот профил и фејсбук страна ги објави фотографиите по реконструкцијата.

Пластичарска …#Скопје#ЧекорПоЧекор

Публикувахте от Петре Шилегов в Неделя, 26 април 2020 г.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...