Повторно во тренд: Чантата што нема да можете ја испуштите од раце летово!

Ви ја претставуваме чантата што жените ширум светот ја обожаваат годинава. Станува збор за плетената чанта што одамна не е резервирана само за на плажа. Во текот на летото, таа може да се комбинира на сите начини и за сите прилики, од лежерни, до работни и свечени.
Плетената чанта доаѓа во разни облици и големини и веќе го освои Инстаграм. Познатите модни инфлуенсерки постојано ја носат, покажувајќи ни дека нема правила при нејзиното комбинирање. Таа се забележува во мали и големи димензии, како и во најразлични бои, со едноставни или колоритни дезени и впечатливи рачки. На нивните фотографии ќе пронајдете голем број модни инспирации за чик летни стилови со оваа хит торба.


Ако имате една од минатото лето, не грижете се, бидејќи ланските модели сè уште се во тренд. Вложете пари во нова само ако сакате друг модел, како на пример плик верзија за посвечени настани.

 

View this post on Instagram

 

Pleats in Paris ❤️ What do you think of the pleated skirt trend? Yay or nay? See my shop my favorites ?

A post shared by Cheralee Lyle (@cheraleelyle) on


Ако допрва размислувате за плетена торба, тогаш ви препорачуваме да одберете неутрален модел со цел да можете да го комбинирате со сите облеки во вашиот шкаф. Верувајте ни, нема да згрешите со овој избор.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.