Познатите брендови го одбележуваат месецот на ЛГБТИ+

Loading...

Познатите брендови го одбележуваат месецот на ЛГБТИ+

Со промена на насловната фотографија на профилите на Твитер познатите брендови сакаат да ја покажат својата поддршка и наклоност кон ЛГБТИ+ групата на луѓе…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...