Познати се имињата на фудбалерите на Реал кои завршија на топол оброк 3 пати на ден!

Скандалот ја потресе Шпанија…

„Ел Конфиденсијал“ денеска ја пренесе вестта која ја шокираше целата планета. Имено, полицијата уапсила четворица фудбалери на Реал Мадрид.

Како што пишува овој шпански весник, фудбалерите биле врзани со лисици поради еротска содржина во која има малолетничка, а видеото кружи во тимот.

Имено, четворица фудбалери на шпанскиот гигант снимија видео од сексуалниот однос со малолетно девојче и потоа го споделија со соиграчите.

Тие играчи се: Раул Асенсио (20), Алекс Алеман (18), Андреас Кампос (21) и Борха Алонсо (19).

Пронајдете не на следниве мрежи: