Полиција пред домот на Ријана

Полициски екипи вчера го опколиле домот на пејачката Ријана во Лос Анџелес. Странските медиуми пишуваат дека полицијата била повикана откако се појавил маж пред куќата за да ја побара пејачката за жена.

Неидентификуваниот маж наводно отпатувал во Лос Анџелес од Јужна Каролина и се појавил во нејзиниот дом во Беверли Хилс за да ја запроси пејачката, пишува TMZ.
Обезбедувањето на Ријана повикало полиција, која пристигнала и го уапсила мажот.
Подоцна било утврдено дека мажот не прекршил ниту еден закон, по што бил ослободен и му било кажано повеќе да не се враќа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.