Последниот твит на Коби Брајант со честитки за Леброн Џејмс

Loading...

Последниот твит на Коби Брајант со честитки за Леброн Џејмс за тоа што го надминал и станал третиот најстрелец на НБА на сите времиња. И тоа твитот го објавил непосредно пред да загине…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...