Пријовиќ фатена пред семејниот дом: Кога ќе видите што правеше таа и со кого ќе се разнежните

Една од најпопуларните пејачки овој период во регионот е младата и успешна Александра Пријовиќ која секое слободно време го поминува со својот син.
На синот кој го доби со Филип Живојиновиќ таа максимално му се посветува своето слободно време, а овие денови беше и на дело уловена.
Имено српската емисија „Папарацо Лов“ ја улови пејачката пред семејниот дом заедно со 11 месечниот син Александар.


Инаку тој се уште се крие од јавноста и речиси никој не знае како изгледа, дали емисијата која ќе се емитува вечерва ќе го открие неговото лице останува да видиме.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.