ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА СЕВЕРИНА ВУЧКОВИЌ Денеска е важен ден за неа! Таа јавно му се обрати на синот Александар: „Станав најсреќната жена на светот“

Пејачката Северина Вучковиќ неодамна го загуби старателството над малолетниот син Александар, кој го имаше со Милан Поповиќ.Александар денеска полни 12 години, а Северина објави на социјалната мрежа Инстаграм. Имено, таа објави фотографија со синот и поранешен менаџер Томиќ, а во описот му го честитала роденденот на Александар.

Пронајдете не на следниве мрежи: