Ретко која жена би се осмелила да облече ваков фустан, но Карлеуша го стори тоа – повеќе од јасно е дека нема долна облека

Поп-sвездата Јелена Карлеуша пристигна на снимањето на шоуто „Звездите на Гранд“ во провокативна креација под која очигледно не носеше ништо.
По празничната пауза, снимањето продолжи, а Карлеуша повторно блескаше во комбинација што малку жени би се осмелиле да ја носат.
Белата креација оди околу вратот, така што поголемиот дел од деколтето и стомакот се отворени, а процепот никогаш не бил подлабок, до колковите. Поп-sвездата носеше елегантни сандали со потпетици, но и очила за сонце со идентични кристали кои се наоѓаат на фустанот.
Сосема е јасно дека може да се види каква било долна облека под овој провокативен фустан, па затоа Јелена дојде без неа. Смелата комбинација ги воодушеви сите и го истакна извајаното тело на пејачката.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.