Само за храбрите: Хрватската пејачка Лил во бикини – без фотошоп (фото+видео)

Хрватската пејачка Лидија Бачиќ Лил уште еднаш јавно на социјалните мрежи им стави до знаење на сите дека не е корисник на фотошоп и филтри.

Само за храбрите: Хрватската пејачка Лил во бикини – без фотошоп

Атрактивната Лил овој пат објави фотографија во минијатурни бикини, а описот ја скокотка фантазијата на обожавателите.

„Само за храбрите. Никогаш филтер, никогаш фотошоп“, напишала Лил, а за овој потег била наградена со бројни комплименти потпишани од нејзините следбеници.

„Убава си, не ти треба ни тоа“, гласеше еден од коментарите.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.