Сашо Панговски: Мицко не си победил никад, бладаш!!

Тргнете го болесников и неговите инсталации пред да почнете да си зборите сами со себе #Штаботоми
Пак ќе победел….
НЕ МОЕШ ДА ПОБЕДИШ #ПАК АКО НИКАД НЕ СИ ПОБЕДИЛ БОЛЕСНИКУ! #Пак е за нешто шо најмалку еднаш се десило.
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.