САШО ТАСЕВСКИ ИМ НАРЕДИ СЕ ПО РЕД НА ПЕКАРИТЕ

Вие газдите од Жито Лукс, Специјал, Силбо, Жито Полог, пекара Диме и останатите, веројатно ова ни е фала што ви купувавме леб за евро цела година, мамицата ваша профитерска. Оние од кои се богатите, најдовте да ги дупите?

ВО ФЕЈС СТАТУС СВОЈСТВЕН НА НЕГО САШО ТАСЕВСКИ ДЕНЕСКА ГО ИСКАЖА СВОЕТО НЕЗАДОВОЛСТВО ОД ПЕКАРНИЦИТЕ

Сега знаете шо треба?

Ко ќе почнат да носат леб, тотален бојкот, дабвидиме тогаш за колку ќе го продаваат или ќе го фрлаат, нека го даваат на гладните по светов…. нивни проблем. Не им купувајте ниту еден производ.

ТРЕБА ЕДНАШ ТАКА ДА ВИ СЕ НАПРАВИ. ЗА УМ.

БЕЗ ЛЕБ НИЕ МОЖЕМЕ, АМА ВИЕ БЕЗ ПАРИ, ТЕШКО.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.