Северина ја запали првата свеќа за Божиќ

Божиќниот дух ја фати и Северина, која на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.
Бели свеќи, зелени машнички, стаклени вазни, бели ѕидови…

Северина ја запали првата свеќа за Божиќ

Вака изгледа дел од домот на Северина, а пејачката во неделата ја запали првата свеќа на нејзиниот адвентски венец. Таа сподели поглед од атмосферата со своите фанови на Инстаграм.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.