Скопје 2020 – краткиот филм сега достапен да се погледа онлајн

Loading...

Скопје 2020 – краткиот филм сега достапен да се погледа онлајн.

Се рабори за семејство кое се бори со одлуката да не се иссели од градот Скопје, кој е најзагаден во Европа.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...