Скопје 2020 – краткиот филм сега достапен да се погледа онлајн

Скопје 2020 – краткиот филм сега достапен да се погледа онлајн.

Се рабори за семејство кое се бори со одлуката да не се иссели од градот Скопје, кој е најзагаден во Европа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.