Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а што ќе му направи на задникот?

Loading...

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат за нејзиниот 50 роденден кој ќе го прослави идната година тој и приредува неверојатно изненадување.
Пејачката и сопруга на првиот човек на „Гранд“ има необична желба за својот 50 роденден, кој Саша со задоволство ќе и ја исполни.
-По повод својот роденден му реков на мојот сопруг дека има да се потроши многу, а колку ќе чини нека чини. Сакам да ги зголемам градите, стомакот да го затегнам и задникот да ми биди бразилски. А ако биде потребно и ќе направам липосукција.

Сакам да направам се од глава до пети, Саша ме поддржа во тоа, зарем него нема да му е убаво до него да има убава сопруга?, вели сопругата на Поповиќ за српските медиуми.

loading...