Со вриштење против КОРОНА, ете и тоа има (видео)

Loading...

Со вриштење против КОРОНА, ете и тоа има, барем се олабавија

Анѓела Орбаниќ на Фејсбук покренала иницијатива до своите сограѓани од хрватското градче Водици – да се дерат заедно, сите, во исто време и тоа да трае 15 минути. На нејзино изненадување иницијативата ја прифатиле сите. Погледајте погоре…

Што се нема да им истекне на луѓето.

Сега планираат да го повторат ова врискање, ќе правеле така се додека да се победи КОРОНА ВИРУСОТ. Ние секако ќе известиме.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...