УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Што се случуваше на шести кат од Белата палата за време на интервјуто на Груевски!

Уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, на Фејсбук сподели “ексклузивно видео од состанок во Белата палата” по вонредното вклучување на поранешниот премиер Никола Груевски во Тешки муабети.

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Што се случуваше на шести кат од Белата палата за време на интервјуто на Груевски!

На видеото се “фирерот” Мицкоски, “Шунка”. Луке, Нело и останатите ПР-џии на Белата палата.

Урнебесното видео може да го погледнете во продолжение тука.

Пронајдете не на следниве мрежи: