Урнебесно сведоштво на битолчанец од ноќта на Оскарите!

Loading...

Урнебесно сведоштво на битолчанец од ноќта на Оскарите, Видео монтажа на Дамјан Гугучевски

Следете не на Фејсбук. Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!! За 5Г контроверзата ПРОЧИТАЈТЕТУКА.
loading...