Џеј Ло влажна- пејачката во бикини го покажа своето секси тело на 49 години

Loading...

Пејачката Џенифер Лопез заедно со нејзиното момче Алекс Родригез и децата овие денови ужива на заслужениот одмор.
Папараците сепак успеаја да ја пронајдат пејачката и за време на нејзиниот летен одмор па веднаш ја фотографираа во бикини.


Џенифер на себе го носела горниот дел од бикинито, додека доле носела кратки панталони, а според фотографиите Џеј Ло штотуку излегла од капење.


Семејниот одмор е нешто во што нај веќе ужива целото семејство, а фановите веднаш го забележаа и нејзиното сексапилно тело кое изгледа одлично и на само еден месец пред пејачката да наполни 49 години… Па нема баш многу 49 годишни кои може да се пофалат со ваков изглед, ќе се сложите.

loading...