Модна комбинација за денес

Loading...

Ви донесуваме уште една модна комбинација за студените зимски денови.

Се надеваме дека ќе би се допадне изграта на бои и мешањето на стилови и дека ќе можете да ја искористите идејата за вашиот орман.

Не заборавајте, ладното време и студот можат да одат заедно. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...