Модна комбинација за најлудата ноќ

Loading...

Нова година се ближи, а со неа се ближат и манијакалните шопинзи, опуштени патувања и најлудите забави. Сигурни сме дека не сакате да ја дочеката Новата Година неподготвени, па токму затоа ви излегуваме во пресрет и ви предлагаме одлична модна комбинација со која не се сомневајте дека ќе бидете во центарот на вниманието.

 

Црно, елегантно, заводливо со нишка на едноставност…

Ова прекрасно фустанче можете да го најдете во продавницата Zara…

loading...