Шокантно: Орел зграби дете во парк(видео)

Loading...

Во градски парк во Монтреал, Канада орел се обиде да си земе едно мало дете, најверојатно мислејќи дека е негов следен оброк.

Погледнете го видеото:

 

loading...
Loading...