Совршени фустани за Новогодишната ноќ – фото

Loading...

Имаме неколку предози на ефини фустани за секоја свечена прилика.

Помина есента и зимата настапи со божиќни песни, мирис на колачи и нормално празнични прослави. Дали се работи за фамилјарна прослава, пријателска или пак дружење со колегите на некоја свечена вечера , важно е убаво да изгледате. За тоа клучна улога има тоа што ќе го облечете. Ако сакате да изгледате гламурозно најдобро би било да се одлучите за фустан кој ќе ја нагласи вашата женственост и убавина. Ако можете да си дозволите да купите некој фустан за новогодишната ноќ еве неколку примери на интересни парчиња кои можете да ги најдете во нашите продавници.

Што се однесува на стилот, кројот, бојата и се она што е ин во новата 2013 година понудата е стандардна. Можете да одберете егтаваганција, шљокици, чипка, плишани матријали во златна,сребрена и црна боја. Како најнов тренд сезонава се пемплум фустаните  како и така наречените фустани со опашка .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...