АНКЕТА: Гласајте за најдобриот Македонски фудбалер за 2012 година

Почитувани наши читатели, ве повикуваме да бидете дел од нашата анкета  за „НАЈДОБАР МАКЕДОНСКИ ФУДБАЛЕР ЗА 2012 ГОДИНА“.

Во потесниот избор според спортската редакција на „Пулс24“ влегоа:

1.   Агим Ибраими (Марибор)

2.   Горан Пандев (Наполи)

3.   Николче Новески (Мајнц)

*Гласањето трае до 30.12.2012, односно до 00,00 часот од 30-ти кон 31-ви декември.

*Кликнувајќи „Like“ на одредена слика/фудбалер вие гласате за вашиот фаворит.

*Гласањето можете да го извршите на фан страната „puls24.mk SPORT“

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: