Кретен на неделата: Зошто некој би направил вакво нешто?

Loading...

Само што успеавме да го пронајдеме кретенот на неделата. Ова момче заслужено ја доби оваа титула.

Тој успеа да си нанесе огромна болка за само неколку минути. Зошто го направи тоа навистина не знаеме. Погледенете.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...