Солза и Смеа: Кафана

Loading...

Ви го претставуваме најгледаното видео од екипата на Солза и Смеа, младите битолчани кои се грижат секојдневно да ве насмеат.

Ве оставаме да уживате во видеото…

Доколку ви се допадна ова видео, не се двоумете да кликнете Like и да ни напишете коментар.

loading...