Порно-актерката Жанеира Вентура ќе го тетовира Меси на меѓуножјето!

Loading...

Колумбиската порно-актерка Жанеира Вентура најави дека ќе го истетовира името на Лионел Меси на меѓуножјето, а воедно и ќе побара од екипата на Барселона да ја прогласи за официјална порно-ѕвезда на клубот.

Вентура е инаку голема навивачка на Барселона која уште од мали нозе навива за овој клуб, а покрај Меси, омилени играчи и се Пујол и Иниеста.

Според информациите таа отиде до таму што даде предлог до Барселона дека ќе „части“ жежок секс за некој од фановите на Барселона доколку овој тим ја освои титулата во тамошното првенство, популарната „Ла Лига“.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...