Неколку идеи за секси новогодишен изглед

Loading...

Ако се уште не сте одбрале што да носите на лудата ноќ, еве неколку идеи и колмбинации со цел да ви олесниме при изборот.

Погледнете и размислете како најдобро да ги искомпбинирате вашите парчиња облека. 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...