Запознајте ги совршениот маж и совршената жена

Loading...

На интернет почнаа да кружат фотографии на совршен маж и совршена жена. 

Благодарение на експертите сега знаеме како изгледаат совршените маж и жена по кои тргаме сите. 

Совршениот маж има образи како Ештон Качер, очи на Зак Ефрон, нос на Џад Лоу, усни како Рајан Гослинг и брада како Роберт Патинсон.

Доколку ја барате совршената жена, ќе ја најдете со нос на Кејт Мидлтон, дупчињата на образите како Шерил Кол, усните на Никол Шерцингер, брадата на Мајлин Клас и очи како моделката Рози Хантингтон.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...