100 шишиња сперма како подарок

Loading...

Кинку Ута Кохаку, 20-годишна порно-ѕвезда, добила 100 шишиња сперма на својата домашна адреса. Таа, преку социјалната мрежа Твитер, побарала донација  на сперма од фановите, зашто овие примероци и биле потребни за снимање на филм. Очигледно, актерката од Кина добила можеби и повеќе од потребното.
Секој фан го запишал своето име на шишето, па сега ќе биде споменат во нејзиниот нов филм „Колекција на спермата“, втор дел. 
Порно-актерката од Кина е многу среќна што има толку верни фанови, па во знак на благодарност, на социјалната мрежа Твитер постави фотографија на која се наоѓа таа со многуте шишиња сперма околу неа.

 
 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 

 
 
 

loading...
Loading...