Видео: Како девојките подготвуваат доручек?

Loading...

Сте се запрашале ли некогаш што прават девојките, кога тие всушност се заедно?

Доколку ова прашање ви паднало на памет, сите ваши теории се веројатно 100 % точни. Само едно нешто не интересира, поточно кажано, само едно нешто ги интересира момците – дали девојките бараат цимер?

Уживајте!

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...