ФОТО-ГАЛЕРИЈА: Преубавата Антонија Мишура…

Една од преубавите девојки од Олимписките игри, номинирана за најубава хрватска спортистка, ви ја претставуваме слика-во слика, прекрасната Антонија Мишура…

 

Пронајдете не на следниве мрежи: