Фото: Големи инциденти во Србија на мечот Партизан-Флензбург

Екипата на Партизан загуби како домаќин во Ниш од германскиот претставник Фленсбург со 31-37 во натпревар од Лигата на Шампионите.

Голема меѓусебна тепачка меѓу самите навивачи на Партизан го одбележа по лошо овој натпревар.

Фото: blic.rs

Пронајдете не на следниве мрежи: