Фени сигурен против Лирија

Започна првата кошаркарска лига на Македонија, МЗТ Скопје поради настапот во Јадранската лига не играше во првата фаза.

Резултати…

Вардар-Куманово 89-70

Кожув-Работнички 76-62

Струмица-Пелистер 81-53

Лирија-Фени 64-72

Пронајдете не на следниве мрежи: