Топ 15 чизми за оваа сезона

Loading...

 

Есента и зимата носат студени денови, со дожд и снег, но она на што му се радуваме во овој преиод од годината се чизмите. рамни, на виоки потпетици, украсени, гумени… Оваа сезона доаѓаат во секакво издание. Погледнете ги 15те најдобри!

 

Поврзани статии:

6 Парчиња што мора да ги имате оваа зима

Bershka со нова колекција

Секси подвезици

 

loading...