6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка

Филмот „Always Be My Maybe“ е еден од најпопуларните на Netflix откако имаше премиера на стриминг платформата.
Љубовната приказна за двајца другари од детството чии животни патеки повторно ќе се спојат кога и двајцата ќе бидат возрасни личности, ги освои гледачите, особено оние кои цел живот биле заљубени во најдобриот другар/другарка.


Ако не сте сигурни дали и вие имате вакви чувства, погледнете го ова видео со шест знаци, преку примери од филмот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.