Видео: Најдобрите 10 потези на синоќешните натпревари во НБА-лигата

Погледнете ги најдобрите десет-потези на вчерашните натпревари од НБА-лигата. Најдобрите потези сигурно се на мечот во Торонто, во кој победникот е одлучен по три продолженија.

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Видео: Кристиано Роналдо и се пушташе на девојка од АУДИ

 

 

 

 

Видео: Анри му поништи гол на својот тим

 

 

 

 

Фото: Вардарците навиваа за Вардарките

Пронајдете не на следниве мрежи: