Ќерката на Том Круз во топ десет најдобро облечени личности според “InStyle”

Loading...

Ќерката на Том Круз и Кејти Холмс, Сури Круз се најде меѓу десетте најдобро облечени личности според магазинот “InStyle”.

Иако актерката Ема Стоун е прогласена за најдобро облечена личност во 2012 година, најмногу внимание привлече именувањето на Сури Круз на деветто место меѓу личностите со најмногу стил.
Листата на магазинот “InStyle” ja составуваа модни уредници на овој магазин, а покрај првопласираната Ема Стоун, Сури Круз на врвот се и британската принцеза Кејт Мидлтон, Кристен Стјуард и Черил Кол.

макфакс

погледнете ги следниве статии

И синот на Том Круз глуми во Холивуд

Том Круз ќе ја напушти Сајентолошката црква

Том Круз се забавува во Лондон а ја нема видено ќерка му 6 недели

loading...
Loading...