Топ 10 топли зимски фустани

Loading...

И оваа зима во вашиот гардеробер задолжително парче гардероба ќе биде вашето ново плетено потенко или подебело фустанче или туника.

Време е за загревање, но не во онаа сексусална алузија со буквална смисла. Топлите фустанчиња може нема да го привлечат посакуваното внимание од машката публика, но сепак би делувале доволно модерно во комбинација со вашата совршена чанта, нови обувки, како и комбинација надополнета со некое некое добро парче накит.

Плетени фустани или макси џемпери, сеедно е во која категорија би ги сместиле. Секогаш ќе бидат ИН и се доволно вредни за да задолжително имате барем едно вакво парче во својот гардеробер.

 

Погледнете ги следниве статии

 Не заборавајте го вашиот црн фустан и оваа сезона

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Топ 20 чипкасти фустани за сезона есен/зима 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Неколку викенд комбинации од H&M
 

loading...