Инспирирајте се од слаткиот стил на Миранда Кер

Loading...

Преубавата Миранда Кер во последно време ги достигнува границите со совршенство,а нејзиниот препознатлив моден стил и ја носи титулата Кралица на уличната мода. Сега таа го започнува својот најнов ангажман за модниот бренд Манго.

 

Пред Миранда да стане заштитно лице на брендот Манго, нејзиниот препознатлив стил е вреден за копирање зарем не…

Две безвременски парчиња на облека, тексас јакна и бела кошула може многу лесно ги освежите со кратко лесно здолниште, а препознатливиот моден печат наоколу го постигна со комбинирање со кафеава шапка и тренди чизмички во ист тон.

За копирање на оваа слатка комбинација не морате да ги чекате топлите денови. Оваа комбинација може многу лесно да се најде и во зимските трендови.

loading...