Забранетото видео на Нивес Целзијус бидејќи била премногу секси

Loading...

Хрватската стралета Нивес Целзијус повторно изнененадува. 

Таа е позната по својот сопруг, фудбалерот Дино Дрпиќ и по своите облини кои знае како да ги истакне.

Неодамна, таа на youtube објави видео од себе како танцува во црвени бикини. Набрзо потоа, видеото беше симнато од страната бидејќи било премногу секси.

Погледнете го и самите проценете.

 

loading...