Какви нозе, каков стајлинг; на оваа жена никој не може да и одолее

Loading...

 

Ние не сме единствени кои Миранда Кер ги полуди со нејзината совршеност. Интернет пребарувачот Bing откри дека токму таа е најбараната убавица на интернет.Кој е во тек со модните настани и не треба да се изненади. Покрај неа се и Keith Urban и моделот Jennifer Hawkins.

 

Кога сме веќе кај податоците за Австралија, најбараната светска ѕвезда во оваа земја е Ким Кардашијан, потоа Ријана и Мајли Сајрус.

 

Но да се вратиме на Миранда. Таа е една од најсекси жени во целиот свет и уште еднаш воодушеви со нејзиниот стајлинг. 

Можеби на некого нема да му се допадне тоа што таа го облекла, но сигурно нема да имате коментар за нејзините нозе…

loading...