9 причини зошто Note 4 e подобар од Note 3!

Loading...

Мината недела, Samsung официјално го претстави наследникот на популарниот Galaxy Note 3. Да погледнеме кои подобрувања ни ги носи…1. Подобрен дизајн со метална рамка

2. Super AMOLED QuadHD екран (2560 x 1440 пиксели) со неверојатна репродукција на бои

3. Екстремно моќен Snapdragon 805 quad-core процесор

4. 16 мегапикселна камера со оптичка стабилизација на сликата

Повеќе на:gsm.mk1. Подобрен дизајн со метална рамка

2. Super A

loading...
Loading...