Еден пар фармерки – три комбинации

Loading...

Во прилог ви покажуваме како најлесно може да ги искомбинирате вашите омилени црни фармерки.

Лесно можете да направите три комбинации: за на работа, за кафе и за вечерно излегување.

Тајната е во аксесоарите што ќе ги користите при комбинирањето. Не го заборавајте накитот. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...