Романтична комбинација за романтичен состанок

Loading...

Во прилог ви донесуваме идеја што да облечете за романтичен состанок. Логично е да носите романтична комбинација за романтичен состанок.

стакнете ја вашата нежност и женственост преку комбинирање на нежни пастелни бои. Чипканите комбинации се секогаш добитни, а ние ви препорачуваме комбинација од крем и нежно розева боја. 

Не заборавајте топол капут или бунда за овие студени денови. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...