Модни комбинации за ладните денови

Loading...

Веќе неколку дена ви носиме интересен, модерен и корисен начин како да се стоплите во овие студени денови и притоа се уште да го задржите добриот изглед. Како и секоја зима, повторно основни бои што преовладуваат во сечиј орман се црната, неколку нијанси на кафеавата, како и кремастата и сивата боја. 

Погледнете неколку идеи и одлучете што да искомбинирате за овие снежни денови.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...