Борко Ристовски потпиша договор со Барселона

Македонскиот ракометен голман, Борко Ристовски, сподели одлична вест со своите фанови.Тој потпишал договор со гигантот Барселона за следниве две сезони.
Прочитајте како тој ја соопшти оваа одлука
Тој потпишал договор со гигантот Барселона за следниве две сезони.
Прочитајте како тој ја соопшти оваа одлука

Пронајдете не на следниве мрежи: