Дали е ова НАЈЛУДИОТ трик за постигнување гол виден досега?

Денешното видео ќе ви покаже дека и футсалот може да биде интересен спорт, посебно кога треба да се изведуваат слободни удари.Ова е една од најсмешните финти за постигнување погодок.
Доколку сте и вие страствени играчи на футсал, можете да ја искористите истата финта за да постигнете гол. Којзнае, можеби ќе ве однесе до победа.
Погледнете…Ова е една од најсмешните финти за постигнување погодок.
Доколку сте и вие страствени играчи на футсал, можете да ја искористите истата фин

Пронајдете не на следниве мрежи: